sakwy rowerowe vaude

( ilość produktów: 6 )

Vaude plecaki rowerowe i sakwy – profesjonalny bikepacking

Czy słyszałeś już pojęcie bikepacking? Jeśli nie, to spieszymy Ci je wytłumaczyć. Nie chodzi tu bowiem o zwykłe pakowanie bagażu na rower. Ideą bikepackingu jest bowiem to, by nasze rzeczy były spakowane w sprytny sposób, a ogólne obciążenie było jak najlżejsze. Dlatego też tak ważne jest, by plecak i sakwa rowerowa były świetnie wykonane z lekkich, wytrzymałych materiałów oraz posiadały funkcjonalne systemy pakowania. Odpowiedzią na te potrzeby są produkty niemieckiej marki Vaude.

Za to polubisz rowerowe sakwy i plecaki Vaude

Na sklepowych półkach są setki akcesoriów do pakowania bagażu rowerowego. Na który z nich się zdecydować? Dla niektórych użytkowników wyznacznikiem będzie najniższa cena. Jeśli jeździmy na dwóch kółkach okazyjnie – taki model może nam wystarczyć. Jeśli jednak ważniejsza jest dla nas jakość, trwałość, postawmy na inne zalety. Jakie? Już mówimy. Wszystkie poniższe posiadają nowoczesne sakwy rowerowe i plecaki rowerowe sygnowane logo Vaude.

  1. Wodoodporność – niezbędna gdy na trasie spotka nas mniejszy czy większy deszcz.

  2. Niewielka waga – dzięki której po prostu łatwiej nam jechać nawet przez wiele bardzo długich kilometrów.

  3. Dodatkowe kieszenie na akcesoria – butelkę wody, klucze, portfele czy nawet laptop i tablet.

  4. Wygodne systemy noszenia i montażu – dzięki którym oszczędzamy czas i zapewniamy sobie pełen komfort podróży.

  5. Wielofunkcyjność – sakwy Vaude i plecaki Vaude można używać do różnych typów wypraw rowerowych: górskich, leśnych, szosowych czy miejskich.

SeriaSeria
KolorKolor
Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 510 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-19
szybko, zgodnie z zamówieniem, bardzo dziękuję a sprzęt który kupiłem idealny do moich potrzeb i świetnie opisany na stronie
2024-06-08
Ok
pixel