Darmowa dostawa od 499,00 zł

Kubki termiczne Kambukka

( ilość produktów: 1 )

Poranna kawa po nowemu – kubki termiczne Kambukka

Budzik dzwoniący o zbyt wczesnej porze. Szybka pobudka. Mycie zębów. Szukanie odpowiednich ubrań. Pakowanie śniadania. W tym zabieganiu często nie ma miejsca na spokojne wypicie ulubionej, gorącej, porannej kawy. Zamiast więc delektować się nią w domu, teraz możesz cieszyć się jej smakiem w aucie, w autobusie czy pociągu. Wystarczy, że Twoją własnością stanie się Kambukka kubek termiczny. Twój ukochany napój pozostanie w nim ciepły przez kilka godzin. Pojemnik możesz bez obaw wrzucić do torebki lub plecaka czy niedbale rzucić go na wolne siedzenie w samochodzie czy autobusie. Jest on bowiem w 100% szczelny.

Kambukka – kubki termiczne z technologią SnapClean

Zależy Ci na tym, by Twój kubek był maksymalnie łatwy w czyszczeniu? Dobrze trafiłeś. Pokrywki, w które wyposażone są modele Kambukka Etna i Olympus, wyposażone są bowiem w system łatwego mycia SnapSeal. Dzięki niemu możesz łatwo rozłożyć ją na dwie części, które następnie włożysz do zmywarki bądź wyczyścisz ręcznie. Każdy zakamarek będzie wtedy pozbawiony nawet najmniejszych, niewidocznych zabrudzeń. Ale to nie jedyny plusy, które mają nakrętki omawianych produktów.

By otworzyć ustnik znajdujący się w Kambukka Olympus, wystarczy nacisnąć na odpowiednią stronę przełącznika kołyskowego (tę z narysowanym kubkiem). Gdy zaś chcemy ustnik zablokować, wtedy należy kliknąć na ikonę z kłódką znajdującą się na drugiej części przełącznika. Inne rozwiązanie oferuje kubek termiczny Etna Kambukka. Tu spotkamy przełącznik suwakowy, który możemy ustawić w jednej z trzech pozycji: ustnik stale otwarty, ustnik stale zablokowany oraz ustnik otwierający się po naciśnięciu dedykowanego przycisku.

Każdy kubek Kambukka, dzięki doskonałej izolacji próżniowej, jest w stanie utrzymywać zarówno wysokie, jak i niskie temperatury płynów. Dokładny czas zachowywania temperatury zależny jest od modelu i pojemności kubka.

PojemnośćPojemność
Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 502 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-31
O.K
2024-02-20
Obsługa miła i konkretną Wysyłka szybka Polecam
pixel