Blog

Opinie SAXX - Łukasz Sagan

Opinie SAXX - Łukasz SaganJak dla mnie bielizna SAXX jest pierwszą prawdziwie męską bielizną. Solidnie trzyma to co trzymać powinna.
Przeczytaj więcej

Opinie SAXX - Piotr Pustelnik

Opinie SAXX - Piotr PustelnikDo bielizny SAXX nie mam żadnych zatrzeżeń. Jest po prostu the best. To teraz moja bielizna.
Przeczytaj więcej

Opinie SAXX - Bart Oskroba

Opinie SAXX - Bart OskrobaMajtki już na pierwszy rzut oka nadzwyczajne. Ponad to wygodne i idealnie się dopasowaują do sylwetki. Przewiewne, szybkoschnące i oddychające.
Przeczytaj więcej

Opinie SAXX - Łukasz Baranow

Opinie SAXX - Łukasz Baranow
SAXXY to podstawa mojego biegowego stroju. Nie wyobrażam sobie wyjścia na dłuższy trening, czy startu w zawodach, bez założenia ich na tyłek.

Przeczytaj więcej

Opinie SAXX - Michał Holc

Opinie SAXX - Michał Holc
Test zdały wzorowo. Zaczynając od wykonania. Użyte tkaniny są świetnej jakości, miękkie, przyjemne i przede wszystkim są to tkaniny techniczne, które świetnie oddychają i odprowadzają wilgoć. No i ten, jak myślałem, najbardziej 
"marketingowy" gwóźdź programu czyli Ball ParkPouch

Przeczytaj więcej

Opinie SAXX - Bartosz Malinowski

Opinie SAXX - Bartosz Malinowski
Doskonała bielizna. Sprawdzona w Himalajach w różnorodnych warunkach klimatycznych. Sprawdza się zarówno w tropikalnym klimacie przy wysokich temperaturach i dużej wilgotności oraz w suchym i mroźnym klimacie wysokogórskim.

Przeczytaj więcej

Opinie SAXX - Kamil Leśniak

Opinie SAXX - Kamil LeśniakKoszyczek robi furorę nie tylko medialną ale też praktyczną. Jajka są transportowe w czasie długiego biegu w godny i należyty sposób. Co należy podkreślić materiał z którego są wykonane produkty SAXX to bardzo lekkie materiały -  cienkie i w przyjemne w dotyku'
Przeczytaj więcej

Opinie SAXX - Rafał Bielawa

Opinie SAXX - Rafał BielawaBielizna biegowa, temat z pozoru błahy, ale zapewne każdy z nas nie raz podczas biegu obtarł się do krwi. Czasem nawet odpowiednie smarowanie nie wystarcza. Gdy dostałem do testów bieliznę i spodenki, potraktowałem tę propozycję z przymrużeniem oka. Pierwszy kontakt i spore zaskoczenie.
Przeczytaj więcej

Opinie SAXX - Łukasz Supergan

Opinie SAXX - Łukasz SuperganZnakomita bielizna, której zalety czuję, mając w nogach 40-ty kilometr długiego trekingu lub kończąc długie wybieganie na treningu. Moje Saxx-y Quest 2.0 są znakomicie dopasowane, a przy tym niewyczuwalne. W upalny dzień świetnie odprowadzają wilgoć i szybko schną, a w drodze na wysoki szczyt świetnie leżą pod kilkoma warstwami ubrania.
Przeczytaj więcej

Opinie SAXX - Michał Karmowski

Opinie SAXX - Michał Karmowski
Zanim założyłem pierwszą parę bokserek SAXX nie sądziłem, że w męskiej bieliźnie można jeszcze coś nowego wymyślić. 
Już po pierwszych minutach od założenia okazało się, jak bardzo się myliłem. Dzięki specjalnemu hamakowi i zastosowanym materiałom nie odczuwam, że mam cokolwiek na sobie.

Przeczytaj więcej
W celu zapewnienia najwyższej jakości usług korzystamy z informacji przechowywanych w przeglądarce internetowej. Zapoznaj się z polityką cookies.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel