Opinie SAXX - Dawid Fazowski

2018-08-08
Opinie SAXX - Dawid Fazowski

Dawid Fazowski

autostopowicz i podróżnik

Jestem użytkownikiem bielizny firmy SAXX i przyznam szczerze, że jestem zachwycony z ich użytkowania! Po pierwsze, mam problem z lekką nadwagą, choć w sumie to kwestia gustu. Chodzi o to, że zawsze podczas wędrówek obcierałem się w pachwinach, czy też z powodu temperatury, czy nadmiernego pocenia się. Nie umiałem w żaden sposób sobie z tym poradzić. Bielizna właśnie tej firmy okazała się zbawienna, gdyż ma zamontowaną taką siateczkę, która po prostu trzyma nasz męski Interes, chroniąc tym samym przed obtarciami. Sam materiał dobrze przylega do uda i dzięki temu nie stwarza się okazja do zetknięcia z drugim udem. Jestem zadowolony i uważam, że mimo wydawałoby się sporej ceny, warto zainwestować w taki sprzęt!

Dawid Fazowski - autostopowicz i podróżnik, który był w około 90 krajach. Założyciel kanału na YouTube "Przez Świat na Fazie" oraz zdobywca nagrody za najlepszego Vloga 2016 Grand Video Awards.

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług korzystamy z informacji przechowywanych w przeglądarce internetowej. Zapoznaj się z polityką cookies.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel