Opinie SAXX - Bartłomiej Przedwojewski

2018-08-09
Opinie SAXX - Bartłomiej Przedwojewski

Bartłomiej Przedwojewski

Salomon Suunto Team

Eliminator - edycja Tropiki. 10km: 5km pod górę, 5 w dół, 1300m przewyższenia.
Było tak. Przy okazji rodzinnej wizyty na Śląsku uknułem w głowie tyleż sprytny co i zuchwały plan na trening pod zbliżające się Sierre Zinal, bo tam, mimo dużego przewyższenia, szykuje się też szybkie bieganie. Plan był następujący: podjechać do Ustronia i wbiec kilka razy na Czantorię. Przy okazji chciałem przetestować kijki, które otrzymałem w darze od salomonrunning.pl Bo nigdy z kijkami nie biegałem.
Także tego... No, to było, co tu dużo mowić, piekło. Lekkomyślnie nie wziąłem pod uwagę, że tym, co mogłoby tu kogokolwiek wyeliminować jest nieludzka temperatura. Sponiewierało mnie tak, że słodki jezu w morelach... Lecz trening wykonany! Czantoria zdobyta trzy razy, kije są super, jestem zadowolony i umieram. Przy okazji pozdrawiam turystów, którzy na trasie dopingowali mnie pełnymi otuchy pomrukami „Co za koleś”

Jeszcze jedno. Dostałem do przetestowania takie specjalne majty Saxx.poland Jeśli dla kobiet są sportowe biustonosze to dla mężczyzn są te majty, oszczędzę Wam szczegółów ale „koszyczek” to wspaniała innowacja.

Bartłomiej Przedwojewski - Salomon Suunto Team

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług korzystamy z informacji przechowywanych w przeglądarce internetowej. Zapoznaj się z polityką cookies.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel